TEATR CAPITOL

ul. Marszałkowska 115 (przy Pl. Bankowym)

00-102 Warszawa

Duża Scena – wejście główne do Teatru

Scena Mniejsza – wejście od ul. Przechodniej

dyrekcja

Anna Gornostaj i Stanisław Mączyński

 

kasa teatru

czynna codziennie od 10:00 do 19:00

tel.: (+48) 22 620 21 42

fax: (+48) 22 379 72 97

e-mail: bilety@teatrcapitol.pl

Klaudia Szeliga

Ewa Podlewska

kasa Sceny Mniejszej

czynna na godzinę przed spektaklem

mail: teatr@teatrcapitol.pl

biuro organizacji widowni

czynne od poniedziałku do piątku w godz.: 9 – 17

tel.: (+48) 22 890 70 55

fax: (+48) 22 379 72 97

tel.: (+48) 604 433 736

rezerwacje@teatrcapitol.pl

manager sprzedaży/ faktury

Katarzyna Stańczak tel.: (+48) 604 433 736 e-mail: katarzyna.stanczak@teatrcapitol.pl

specjalista ds. sprzedaży/ rezerwacje

Katarzyna Wnukiewicz e-mail: katarzyna.wnukiewicz@teatrcapitol.pl

Dorota Semeryt e-mail: dorota.semeryt@teatrcapitol.pl

specjalista ds. sprzedaży/ kasa sceny mniejszej

Małgorzata Krześniak e-mail:malgorzata.krzesniak@teatrcapitol.pl

manager teatru

Agnieszka Trojanek-Soska

tel.: (+48) 602 692 693

e-mail: a.trojanek@teatrcapitol.pl

biuro/ płatności/ rozliczenia

Beata Piontek

tel.: (+48) 22 826 85 70

e-mail: biuro@scenacapitol.pl

koordynacja pracy artystycznej w teatrze i klubie Capitol

Barbara Cieszkowska

tel.: (+48) 884 777 729

e-mail: koordynacja@teatrcapitol.pl

EVENTY Teatr&Klub Capitol

e-mail: eventy@teatrcapitol.pl

Dorota Żurowska

tel.: (+48) 606 963 385

e-mail: dorota.zurowska@teatrcapitol.pl

Mateusz Borowik

tel.: (+48) 884 777  570

e-mail: mateusz.borowik@teatrcapitol.pl

manager impresariatu

Roksana Szmigiero-Pliszka

tel.: (+48) 505 128 390

e-mail: roksana@teatrcapitol.pl

Grażyna Jagodzińska

tel.: (+48) 733 777 840

e-mail: sprzedazimpresariatu@teatrcapitol.pl

Anna Modrzejewska

tel.: (+48) 733 888 697

mail: biuroimpresariatu@teatrcapitol.pl

kontakty z mediami

Hanna Krawczyńska

tel.: (+48) 793 988 121

mail: hanna.krawczynska@goldenmedia.tv

Ewa Czekała

tel.: (+48) 608 531 381

mail: ewa@czekala.tv

marketing manager/ reklama

Edyta Dobrowolska

tel.: (+48) 884 777 549

e-mail: edyta.dobrowolska@teatrcapitol.pl

organizacja urodzin dla dzieci/ rezerwacja stolików w Klubie Capitol

Kamil Krukowski kom.: (+48) 608 089 504 kamil@clubcapitol.pl

rezerwacje grupowe – spektakle dla dorosłych / kolacje/ sprzedaż powierzchni reklamowych

Mateusz Borowik tel.: (+48) 884 777 570 mateusz.borowik@teatrcapitol.pl

rezerwacje grupowe – spektakle dla dorosłych / spektakle dla dzieci

Jakub Sobociński tel.: (+48) 884 777 143 jakub.sobocinski@teatrcapitol.pl

English-speaking contact

Ela Krawczykowska tel.: (+48) 733 956 584  ela@teatrcapitol.pl