TRIBUTE TO THE BEATLES

Projekt „Tribute to The Beatles – YESTERDAY”

Muzyka Beatlesów – najlepszej Grupy w historii rocka – była inspiracją do stworzenia spektaklu „Tribute to The Beatles”. Spektakl zrealizowany z okazji 55- lecia pierwszego publicznego występu Beatlesów w składzie z Ringo Starrem oraz 30-lecia Zespołu ŻUKI, którego covery opisują ich drogę inspirowaną przez Wielką Czwórkę z Liverpoolu.

Zespół ŻUKI występował z wieloma światowymi gwiazdami muzyki rock i pop w 16. krajach świata. Zagrali też w Klubie Cavern w Liverpoolu. Mają za sobą ponad 4000 koncertów. Grali też koncerty z orkiestrami symfonicznymi u boku renomowanych dyrygentów.

Wspólnie z Teatrem Witryna i Teatrem Tańca Brax stworzyli spektakl będący połączeniem różnych form artystycznej ekspresji: teatru, tańca, muzyki, plastyki, multimediów i słownej narracji. To widowisko składające się z ciągu scenicznych impresji tworzących opowieść o miłości, tęsknotach i rozterkach dnia codziennego..to historia rozstań i powrotów sięgająca w przeszłość i dotykająca teraźniejszości…….buntownicza i nostalgiczna zarazem…..

Muzyka Beatlesów jest na tyle uniwersalna, że można ją wpleść w każdą historię. Ich największe przeboje to jednocześnie obraz szerokiej panoramy historycznej. Obraz zmieniającej się rzeczywistości: świata, Polski….to sceniczna podróż do źródeł światowego rocka…..

 

REŻYSERIA  ROMAN BARANOWSKI

CHOREOGRAFIA   BEATA REWOLIŃSKA

 

W spektaklu udział biorą

ZESPÓŁ ŻUKI w składzie:

ADAM STANISZEWSKI

PIOTR ANDRZEJEWSKI

JOACHIM PERLIK

MAREK POSIECZEK

JERZY BOŁKA

 

TEATR WITRYNA: JOANNA ANDRZEJEWSKA

JOANNA WOLSKA-BĄK

ANNA KRZYŻANOWSKA

AGNIESZKA WOŁODKIEWICZ

BEATA KORZENIOWSKA

PIOTR MASZNER

 

GOŚCINNIE :

TEATR TAŃCA BRAX – PAŁAC MŁODZIEŻY BYDGOSZCZ

MAJA ŁUNKIEWICZ

AGATA ROGATTY

ANNA WITKOWSKA

JULIA KLIMEK

JULIA SZULC

SANDRA ZIEGERT

 

i inni….

 

KIEDY GRAMY

  • Brak
    biletów

    Kup bilet
  • Brak
    biletów

    Kup bilet

80 ZŁ, 90 ZŁ