WRZESIEŃ NA WESOŁO – PREMIERA “A MI TO RYBKA!”

Drodzy Widzowie już we wrześniu zapraszamy na najnowszą komedię z naszego repertuaru pt.“A mi to rybka!” Jest to przezabawna sztuka autorstwa Francisa Vebera, w reżyserii Marcina Sławińskiego.

W spektaklu zagrają:

Joanna Koroniewska/Daria Widawska, Andrzej Deskur/Łukasz Nowicki, Olga Paszkowska/Michalina Sosna oraz Paweł Koślik/Wojciech Solarz
Co mąż będzie chciał ukryć przed żoną? I co ona sama zrobiła nieprzyzwoitego?
Czy wszystkie skrywane sekrety w końcu wyjdą na jaw czy rybka zachowa je dla siebie…?

PREMIERA – 11 WRZEŚNIA 2020
BILETY I SZCZEGÓŁY TUTAJ

Już dziś zapraszamy również do rezerwacji biletów w najlepszych miejscach na widowni na inne wrześniowe spektakle z naszego repertuaru.
Zapowiada się prawdziwy wrzesień na wesoło! 

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.