Zapisz się do capitalnego newslettera i otrzymaj 15% rabatu na zakup biletów na spektakle: "Czy Ty To Ty?" oraz "Alibi od zaraz"
w dniu 8 kwietnia 2018 roku.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie poniżej adres e-mail informacji handlowych, pochodzących od Scena Capitol Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul.Marszałkowska 115, kod pocztowy: 00-102), zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002.r (Dz.U.nr 144 poz.1204)

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Scena Capitol Sp. z o.o. ul. Marszałkowska 115 (kod pocztowy: 00-102) w Warszawie i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

    Dołączając do capitalnego newslettera zyskujesz dodatkowe korzyści takie jak: informacje o unikalnych promocjach, nowościach w repertuarze oraz specjalnych wydarzeniach tj. premiery galowe, spotkania z aktorami, unikalne eventy.

    Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.