Francis Veber

A MI TO RYBKA!

(UN ANIMAL DE COMPAGNIE)

Wyobraź sobie, że marzysz o rasowym yorku. Niemal słyszysz już jak budzi cię radosnym szczekaniem, jak wita cię merdając ogonkiem, kiedy wracasz z pracy i widzisz jak nosisz go w torebce podczas niedzielnego spaceru. Nie możesz doczekać się małego przyjaciela, który w twoją nudną codzienność wniesie odrobinę radości, a w twoje zmurszałe małżeństwo… trochę życia. Tymczasem mąż kupuje ci… rybkę. Jak myślisz, co robisz?

Christine wpada w szał, kiedy wraca do domu, a zamiast słodkiego yorka widzi szklaną kulę, w której pływa… złota rybka. Jest wściekła na Jaquesa i ma tylko jedno życzenie – rybka musi zniknąć. W przeciwnym razie będzie musiał zniknąć z jej życia Jaques. Wybór wydaje się łatwy. Jednak w ich wspólnym życiu w od dawna nic nie jest proste i nie zanosi się na to, żeby miało się to zmienić. Tym bardziej, że wraz z pojawieniem się nowego domownika rusza lawina niespodziewanych zdarzeń i…wizyt nieplanowanych gości w domu skłóconych małżonków. Rybka mimochodem staje się ich powiernikiem.

Ale czy zachowa w tajemnicy wszystkie powierzone jej sekrety?
Czy może będzie jedynie się przyglądać , jak rozsypują się klocki kłamstw w tym rodzinnym dominie?
Przekonajcie się sami podczas tej pełnej niespodzianek komedii!

Reżyseria: Marcin Sławiński

Przekład: Barbara Grzegorzewska

Głos Rybki: Cezary Pazura

Kostiumy: Tomasz Jacyków

Opracowanie muzyczne: Agnieszka Putkiewicz

Asystent reżysera: Anna Modrzejewska

 

KIEDY GRAMY

Data premiery: 2020-09-11

ok.120 minut z przerwą

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.