Allan Stratton

Hawaje, czyli przygody siostry Jane

(Nurse Jane Goes to Hawaii)

Tylko w Teatrze Capitol polska pra-premiera komedii „Hawaje, czyli przygody siostry Jane”.

Czy powieści romantyczne to fikcja, a bohaterowie to zmyślone postaci uwikłane w szaloną historię miłosną? Otóż nie zawsze! Jak się okazuje najlepsza historia miłosna może mieć początek w bardzo nieoczekiwanych okolicznościach, a Hawaje to miejsce, gdzie wszystko może się zdarzyć!

Szalona autorka harlequinów Vivien, desperacko pragnie przeżyć swój pierwszy raz… Wydawać by się mogło, że plan jest bliski realizacji a weekend z niedawno poznanym Edgarem zapowiada się obiecująco, gdyby nie… Doris – żona niedoszłego kochanka, która przyłapała parę! Nieudane plany romansowe to jednak nie jedyny problem Vivien. Pisarka bowiem musi napisać nową książkę, wydawnictwo coraz bardziej się niecierpliwi, czas ucieka, a natchnienia brak.

Sprytna pisarka w zaistniałej sytuacji dostrzega jednak pewną korzyść, a w jej głowie powstaje iście szatański plan – nadciągająca awantura „małżeńska” może stać się inspiracją do jej nowej powieści!

Wydarzenia nabierają tempa i sprawy jeszcze bardziej się komplikują, gdy do domu Edgara i Doris zaczyna przybywać coraz więcej nieproszonych gości, którzy jak się później okaże nie do końca są przypadkowi!

Hawaje, czyli przygody siostry Jane to seria komicznych wydarzeń i zaskakujących sytuacji, pomyłek, trzaskających drzwi i historii z przeszłości tworzących nieprawdopodobny chaos. Dzięki głównej bohaterce uzbrojonej w dyktafon wszyscy wkoło zostają bohaterami gorącego romansu, który rozgrywa się w pięknej scenerii Hawajów.

Reżyseria Marcin Sławiński

Przekład Hanna Szczerkowska

Scenografia Dorota Banasik

Kostiumy Dorota Roqueplo

Oprawa muzyczna Agnieszka Putkiewicz

Charakteryzacja Anna Szłabun

Asystentka reżysera Anna Modrzejewska

Kierownik produkcji Barbara Mączyńska

KIEDY GRAMY

  • Brak
    biletów

    Kup bilet
  • Brak
    biletów

    Kup bilet

Data premiery: 2016-04-26

ok. 120 min z przerwą

39zł, 49 zł /straponteny/, 99 zł, 109 zł, 150 zł / Loża VIP, w cenie capitalny drink!

Sprawdź obsadę...