TRIBUTE TO THE BEATLES – YESTERDAY

Muzyka Beatlesów – najlepszej Grupy w historii rocka – była inspiracją do stworzenia spektaklu „Tribute to The Beatles”. Spektakl zrealizowany z okazji 55- lecia pierwszego publicznego występu Beatlesów w składzie z Ringo Starrem oraz 30-lecia Zespołu ŻUKI, którego covery opisują ich drogę inspirowaną przez Wielką Czwórkę z Liverpoolu.

Zespół ŻUKI występowal z wieloma światowymi gwiazdami muzyki rock i pop w 16. krajach świata. Zagrali też w klubie Cavern w Liverpoolu. Mają za sobą ponad 4000 koncertów. Grali też koncerty z orkiestrami symfonicznymi u boku renomowanych dyrygentów.

Wspólnie z Teatrem Witryna stworzyli spektakl będący połączeniem różnych form artystycznej ekspresji: teatru, muzyki, plastyki, multimediów i słownej narracji. To widowisko składające się z ciągu scenicznych impresji tworzących opowieść o miłości, tęsknotach i rozterkach dnia codziennego..to historia rozstań i powrotów sięgająca w przeszłość i dotykająca teraźniejszości – buntownicza i nostalgiczna zarazem.

Muzyka Beatlesów jest na tyle uniwersalna, że można ją wpleść w każdą historię.Ich największe przeboje to jednocześnie obraz szerokiej panoramy historycznej. Obraz zmieniającej się rzeczywistości: świata, Polski – to sceniczna podróż do źródeł światowego rocka.

Od premiery, która miała miejsce 1 kwietnia 2017 spektakl jest grany z powodzeniem przy kompletach publiczności. Spektakl był prezentowany na scenie Bydgoskiej Opery, w słynnej Sali UAM w Poznaniu, w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy, w Toruńskich Jordankach i dwukrotnie w Teatrze Capitol w Warszawie.

Spektakl zostanie pokazany w Teatrze CAPITOL na Dużej Scenie, 12 września 2019 roku o godzinie 19.00

KIEDY GRAMY

  • Brak
    biletów

    Kup bilet
  • Brak
    biletów

    Kup bilet

39 zł, 85 zł, 95 zł

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.