CAPITOL WEDDINGS

Teatr Capitol, wzorując się na najlepszych tradycjach przyjęć weselnych w sławnym Las Vegas, otwiera swoje podwoje i bajkowe wnętrza dla Młodych Par.

1

 

2

Jako pierwszy teatr w Polsce udostępniamy scenę teatralną do zorganizowania ceremonii zaślubin oraz oferujemy Państwu Młodym wyjątkową szansę przeżycia tego pięknego dnia w niepowtarzalnej scenerii.

Dzień ślubu to dla każdej pary jeden z najważniejszych dni w życiu, dlatego warto zaplanować go jak najlepiej i z fantazją. To właśnie tego dnia w Teatrze Capitol mogą spełnić się Wasze największe marzenia. Z nami będziecie mogli przenieść swoich gości w świat wielkich gwiazd i hollywoodzkich scenerii.

Z nami możecie zostać głównymi aktorami w najważniejszym spektaklu Waszego życia.

3

Wnętrza naszego teatru są dziełem znakomitych polskich artystów i projektantów. Każdy detal jest unikatowym dziełem sztuki, a scena teatralna to znakomite tło do celebrowania ślubnej ceremonii.

Jeżeli marzycie o weselu w stylu ,,Wielki Gatsby”, ,,Alicja w krainie czarów”, ,,Karnawał Wenecki” lub innych inspirujących Was klimatach  –  dobrze trafiliście!

W Teatrze Capitol nie ma rzeczy niemożliwych, to miejsce jest idealne do stworzenia stylizowanego wesela – wesela Waszych marzeń!

Gwarantujemy Państwu profesjonalną organizację i pomoc na każdym etapie przygotowań. Możemy pochwalić się znakomitym doświadczeniem restauracyjnym i eventowym. Wyróżnia nas wysoka jakość obsługi, wszechstronność w aranżacjach przyjęć. Szef naszej kuchni, Mariusz Powierża, tworzy kulinarne arcydzieła. Przygotowywał wykwintne menu dla gości najbardziej prestiżowych gal medialnych, takich jak uroczysta gala telewizyjnego show ,,Taniec z Gwiazdami”, światowa gala boksu ,,Top Gear”, urodziny telewizji TVN, Polsat , TVP i wiele innych.

Mariusz gotował dla najważniejszych polskich vipów, a teraz przygotuje dla Państwa niezapomniane dania kuchni polskiej i europejskiej, jak również spełni Wasze kulinarne marzenia.

POBIERZ OFERTĘ<

POBIERZ MENU<

Organizujemy również:

-Studniówki

-Chrzciny

-Komunie

-Rocznice

-Jubileusze

-Urodziny

-Rozważymy także każdą imprezę, którą Państwo chcą wyprawić w naszym Teatrze.

-Menu ustalamy indywidualnie do Państwa potrzeb.

 

Kontakt: eventy@teatrcapitol.pl