ZMIANA GODZIN PRACY KASY DO DNIA 15 KWIETNIA

Drodzy Widzowie w dniach 23 marca – 15 kwietnia 2020 roku Kasa Teatru Capitol będzie nieczynna.
W tym czasie zapraszamy do rezerwacji i zakupu biletów online poprzez naszą stronę internetową.
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy również do kontaktu telefonicznego: od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 19:00 oraz w weekendy w godzinach 10:00 – 19:00 pod numerem: 22 620 21 42.
Jesteśmy również do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: kasa@teatrcapitol.pl

REPERTUAR TEATRU CAPITOL DOSTĘPNY JEST TUTAJ

Zapraszamy Państwa do rezerwacji najlepszych miejsc na widowni w okresie wiosenno – letnim już teraz. Repertuar spektakli dla dorosłych do końca września 2020 jest już dostępny, a bilety na spektakle bajkowe możecie zakupić Państwo na terminy do końca roku :)
Do zobaczenia!

 

 

 

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.