Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska urodziła się w Opolu Lubelskim. Ma wykształcenie aktorskie, jest absolwentką PWST we Wrocławiu. Po studiach Małgorzata Ostrowska-Królikowska zagrała epizodyczne role w filmach „Rajski Ptak” (1987) i „Zero Życia” (1987). W 1991 roku zagrała w „Rozmowach kontrolowanych” oraz dramacie Wojciecha Biedronia „In Flagranti”. Dwa lata później Małgorzata Ostrowska-Królikowska zagrała się w jednym odcinku serialu „Czterdziestolatek, 20 lat później”. W 1995 roku wystąpiła w kilku odcinkach serialu „Sukces” z Markiem Kondratem i Marianem Kociniakiem.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wzięła także udział w międzynarodowej produkcji pt. „Wirus” (1996) w reżyserii Jana Kidawy-Błońskiego. Od 1997 roku wciela się w postać Grażyny Lubicz w telenoweli „Klan”.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wystąpiła także gościnnie w serialach: „Daleko od noszy” i „Kryminalni”.

W Teatrze Capitol  gra w spektaklach:  „Alibi od zaraz” oraz „Następnego dnia rano”.

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.