Niegrzeczne sztuki bawiące i wabiące widzów wieczorową porą! 

W tym roku Teatr Capitol obchodzi swoje 15 urodziny. Z okazji jubileuszu, czeka na Was nadzwyczajna niespodzianka. Do dwóch dotychczas funkcjonujących scen teatralnych, dołącza jeszcze jedna, zupełnie nowa i jedyna w swoim klimacie teatralna przestrzeń. 

Capitol by night – to niepowtarzalne, eleganckie i kameralne miejsce, w którym w sobotnie wieczory Widzowie mogą bawić się na komediowych spektaklach z nutką pikanterii, w gwiazdorskich obsadach. Ale nie zasiądą oni na typowej widowni. Tutaj atmosfera zrobi się dużo bardziej intymna… 

W klimatycznej przestrzeni, zamiast foteli pojawią się stylowe stoliki, przy których widzowie będą mogli celebrować wieczór, kosztując światowej klasy trunków i drobnych smakołyków. 

Sztuki teatralne w repertuarze Capitol by night zagwarantują widzom niezapomniane emocje, rozpalając zmysły i jednocześnie bawiąc ich do łez.  Goście będą mogli tu posmakować akcji z pieprzykiem, pikantnych dialogów, soczystych dowcipów, a nawet „momentów” w aurze pokusy i namiętności. Jednym słowem, każda historia będzie jedyną w swoim rodzaju grzeszną przyjemnością, uwalniającą naszą wyobraźnię. 

„Następnego dnia rano”
Zdarzyło się Wam obudzić rano w cudzym łóżku obok nieznajomej czy nieznajomego i nie pamiętać, co się działo poprzedniego wieczoru? Nie? Szczerze? A co zrobilibyście wtedy? Pewnie próbowalibyście jak najszybciej wyjść z tej krępującej sytuacji i najlepiej bezszelestnie zniknąć na zawsze.  Ale nie tym razem! Kelly i Thomas następnego dnia rano budzą się wprawdzie zdumieni, ale on wcale nie zamierza ulotnić się po cichu. Przeciwnie – zostaje… z nią? Niezupełnie. Po chwili do ich wspólnego łóżka dołączają ekscentryczni członkowie rodzinki Kelly…  Czy przygoda na jedną noc naprawdę może zakończyć się ślubem? Następnego dnia rano wszystko jest możliwe.

Na spektakle w ramach sceny Capitol by night zapraszamy Widzów od 21 roku życia.

PREMIERA JUŻ 7 PAŹDZIERNIKA

Reżyseria: Ewelina Pietrowiak

Scenografia: Dorota Banasik

Kostiumy: Aleksandra Reda

Muzyka: Mateusz Dębski

Teksty piosenek: Michał Wojnarowski

Asystentka reżysera: Natalia Nowik

Anna Gornostaj

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.