Już od 10 lat gościmy Państwa w naszym Teatrze. To z myślą o Widzach, bezustannie się rozwijamy, poszerzając swój repertuar i grając coraz więcej spektakli, nie tylko na dwóch warszawskich scenach, ale także w całej Polsce.

Bilet do Teatru CAPITOL to wejściówka do świata komedii, błyskotliwych dialogów, dowcipnych ripost i pikantnych fars z udziałem gwiazd! Wspólnie z aktorami, którzy występują na deskach naszego Teatru, pragniemy Państwu podziękować z całego serca, że przez te wszystkie lata jesteście z nami. Wdzięczni za zaufanie, którym nas obdarzacie, cieszymy się, że to właśnie z nami chcecie spędzać swój wolny czas.

Pragniemy przez kolejne dziesięciolecia bawić publiczność i choć na chwilę oderwać naszych gości od codziennych trosk. Każdy jeden uśmiechnięty Widz, wychodzący z Teatru CAPITOL, jest dla nas ogromną nagrodą. Pełna widownia przynosi wielką satysfakcję i jest dowodem na to, że to co robimy, sprawia innym radość.

Zapraszamy do CAPITOLU – unikalnego na skalę Europy miejsca, łączącego teatr i klubu muzyczny. Czekamy na Państwa w centrum Warszawy, przy ulicy Marszałkowskiej 115, nieopodal placu Bankowego.

podpis
Anna Gornostaj

By continuing to use our website, you consent to the usage of cookies as described in our Privacy Policy.