Pragniemy gościć Państwa w naszym Teatrze każdego dnia. Chcemy, aby każdy Widz wychodził z naszego teatru zadowolony, odprężony i w poczuciu, że choć na chwilę oderwał się od szarej codzienności. Przekraczając próg Teatru Capitol, przeniesiecie się do świata najzabawniejszych komedii oraz pikantnych fars z udziałem popularnych gwiazd! Co sezon z myślą o Was, wprowadzamy do repertuaru nowe sztuki, urozmaicając naszą ofertę. Gramy dla Was coraz więcej spektakli nie tylko na dwóch warszawskich scenach, ale również w całej Polsce.

Razem z aktorami, którzy codziennie występują na deskach naszego Teatru, chcemy wyrazić ogromną wdzięczność za to, że jesteście z nami od wielu lat. Pełna widownia to dla nas największa nagroda i potwierdzenie, że ogrom naszych starań i wyborów trafia w Państwa gust i przynosi Wam radość.

Zapraszamy do CAPITOLU – unikalnego na skalę Europy miejsca, łączącego teatr i klub muzyczny. Czekamy na Państwa w centrum Warszawy, przy ulicy Marszałkowskiej 115, nieopodal placu Bankowego.

podpis
Anna Gornostaj

By continuing to use our website, you consent to the usage of cookies as described in our Privacy Policy.